بازدیدکنندگان : 224591

بایگانی

دسته بندی

9 دی 1391
با حضور رویا نونهالی «مثل آب برای شکلات»


نمایش «مثل آب برای شکلات» به طراحی و کارگردانی ابراهیم پشت‌کوهی با حضور رویا نونهالی در سی و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر اجرا خواهد شد.

‌این اثر که براساس رمان لورا اسکوئیل (نویسنده امریکای جنوبی) است، توسط ابراهیم پشت‌کوهی برای اجرا در صحنه بازنویسی شده و داستان در کلیت براساس رمان «مثل آب برای شکلات» است.  صحنه‌هایی از این اجرا، کاملا از ذهن جمعی و اتدهای خلاقانه گروه در طول تمرینات بیرون آمده است.

این نمایش به سبک رئالیست جادویی و بر اساس تلفیق دو فرهنگ؛ جنوب ایران و آمریکای لاتین اجرا می‌شود و با مرکزیت قراردادن فضای آشپزخانه، این فضا به گونه‌ای طراحی شده که تا تمام حس‌های تماشاگر همچون حس بویایی و چشایی همراه با حس شنوایی و دیداری به کار گرفته شود. گروه اجرایی برای تقویت حواس بویایی و چشایی تماشاگران، قبل از ورود به سالن، منوی غذایی را به آنان ارائه می‌دهد تا غذای مورد نظر خود را از این منو انتخاب کنند و در پایان اجرا، به هر کس غذای انتخابی‌اش را می‌دهند.

در اجرای جدید نمایش «مثل آب برای شکلات»، علاوه بر رویا نونهالی که به عنوان مهمان، بازیگر گروه تئاتر «تی توک» بندرعباس شده، محمد سایبانی، مریم نحوی، الهام اسکندری، ماندانا لیاقت، فاطمه جعفری، یاشارمحسنی، امیر علی سی‌سی‌پور، معصومه آقا‌بیگلو، علیرضا سرحدی بازی می‌کنند و بهرنگ عباس‌پور آهنگساز این نمایش است و حسین اصیلی به عنوان خواننده در این نمایش حضور دارد. همچنین مسعود میرزایی طراح نور آن است.

«مثل آب برای شکلات» که پیش از این آبان ماه گذشته در سالن آفتاب بندرعباس اجرا شده، اکنون با تغییر بازیگر و با حضور رویا نونهالی تمرینات خود را برای اجرا در سی و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در بندرعباس دنبال می‌کند.


منبع خبر مهر آخرین یادداشت ها

تماس با من